Cicatridina

Žádné produkty

CICATRIDINA je řada produktů s kyselinou hyaluronovou, které se používají jako pomocná léčba při procesech hojení povrchových i hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny, vředy) jakéhokoliv původu. CICATRIDINA je na trhu ve formě masti, spreje a vaginálních  čípků.

CICATRIDINA působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové,  která se přirozeně vyskytuje v mnoha tělesných tkáních – v kůži, sliznicích, pojivových a nervových tkáních.  Kyselina hyaluronová slouží jako strukturální podpora a dodává tkáním napětí, výživu a pružnost. Navíc vytváří optimální podmínky pro regenerační procesy tím, že na sebe hojně váže molekuly vody.


Vaginální čípky CICATRIDINA jsou nehormonální přípravek určený k urychlení hojení, obnově poševního epitelu a zvlhčení poševní sliznice. Užívají se po gynekologických zákrocích, po porodu, po přeléčených zánětech pochvy různého původu, při pocitech vaginální suchosti v období kojení, při užívání antikoncepce s nízkým obsahem estrogenu, po menopauze, při bolestivém pohlavním styku apod.

 

Přípravky CICATRIDINA jsou zdravotnické prostředky. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci!