Cicatridina

Řadit
Filtry výpisu
Cicatridina poševní čípky 10x2 g

10x2 g

Zdravotnické prostředky

Nehormonální přípravek určený k urychlení hojení a obnově poševního epitelu.

  419 Kč
  Cicatridina sprej 125 ml

  Zdravotnické prostředky

  Pomocná léčba při procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy) jakéhokoli původu.

   415 Kč
   Cicatridina mast 30 g

   Zdravotnické prostředky

   Pomocná léčba při procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy) jakéhokoliv původu.

    375 Kč

    CICATRIDINA je řada produktů s kyselinou hyaluronovou, které se používají jako pomocná léčba při procesech hojení povrchových i hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny, vředy) jakéhokoliv původu. CICATRIDINA je na trhu ve formě masti, spreje a vaginálních  čípků.

    CICATRIDINA působí díky přítomnosti kyseliny hyaluronové,  která se přirozeně vyskytuje v mnoha tělesných tkáních – v kůži, sliznicích, pojivových a nervových tkáních.  Kyselina hyaluronová slouží jako strukturální podpora a dodává tkáním napětí, výživu a pružnost. Navíc vytváří optimální podmínky pro regenerační procesy tím, že na sebe hojně váže molekuly vody.


    Vaginální čípky CICATRIDINA jsou nehormonální přípravek určený k urychlení hojení, obnově poševního epitelu a zvlhčení poševní sliznice. Užívají se po gynekologických zákrocích, po porodu, po přeléčených zánětech pochvy různého původu, při pocitech vaginální suchosti v období kojení, při užívání antikoncepce s nízkým obsahem estrogenu, po menopauze, při bolestivém pohlavním styku apod.

     

    Přípravky CICATRIDINA jsou zdravotnické prostředky. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci!