Doplněk stravy

Clavin Original 20+8 tobolek

Značka: CLAVIN
1.0

Clavin® Original je přípravek s unikátním, chráněným složením. Obsahuje Clavertin 21 - speciální galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu, tribulusu a crocusu.

Velikost balení
1 190

Cena za 1 kus: 59,50 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Clavin Original 20+8 tobolek

50002771

Úvod

Clavin® Original je přípravek s unikátním, chráněným složením. Obsahuje Clavertin 21 - speciální galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu, tribulusu a crocusu.
 
Clavin® Original obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Se, Zn a Crocus:
1) Tribulus Terrestris pro zlepšení prokrvení, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg)
2) Crocus pro stimulaci libida a zlepšení prokrvení (30mg)
3) Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (51,9 μg = 94,4 % DDD)
4) Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40 % DDD).


Dávkování

U dospělých osob 4 tobolky najednou.


Složení

L-arginin monohydrochlorid, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý; extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus), zinek (oxid zinečnatý), selen (seleničitan sodný pentahydrát), tobolka: želatina, barviva: oxidy a hydroxidy železa, brilantní modř FCF.


Upozornění

Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 OC. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.