Drogerie

CLEANEE ECO Wash Prací gel na dětské prádlo 1,5 l

Značka: CLEANEE
Produktová řada: ECO Wash

Prací gel na dětské prádlo CLEANEE ECO Wash šetrně proniká do vláken a odstraňuje účinně zejména nečistoty biologického původu, jako jsou skvrny od bláta, trávy a kojenecké výživy.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Cleanee získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
219
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: CLEANEE ECO Wash Prací gel na dětské prádlo 1,5 l

50146612

Úvod

Prací gel na dětské prádlo CLEANEE ECO Wash šetrně proniká do vláken a odstraňuje účinně zejména nečistoty biologického původu, jako jsou skvrny od bláta, trávy, kakaa, kojenecké výživy a jiné. Gel je ohleduplný k citlivé pokožce i k přírodě. Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné, přípravek podporuje udržitelnou domácnost. Není vhodný k praní vlny a přírodního hedvábí. Dermatologicky testován.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné i mastné skvrny
  • šetrný k pokožce
  • podporuje udržitelnou domácnost
  • udržuje tvar látky
  • biologicky rozložitelný

Složení

≥5 % – <15 %: aniontové povrchově aktivní látky, <5 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, konzervační látka, parfém.


Použití

Doporučené dávkování: 4-5 kg suchého prádla - měkká až středně tvrdá voda 40 ml (běžné znečištění), 80 ml (silné znečištění), tvrdá voda až velmi tvrdá voda 105 ml, 6-8 kg suchého prádla - měkká až středně tvrdá voda 80 ml (běžné znečištění), 105 ml (silné znečištění), tvrdá voda nebo velmi tvrdá voda 155 ml.

Návod k použití: Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny pro dávkování a pokyny pro daný typ pračky. Tento výrobek je vhodný pro praní při nízké teplotě (30 °C). Pokud možno používejte programy s nízkou teplotou, doporučené dávkování a nejvyšší možnou kapacitu pračky, aby se snížila spotřeba energie a vody, čímž pomáháte ochraně životního prostředí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.