Clinical Hair-Care for MEN 2 měsíční kúra 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: CLINICAL
Poskytuje důležité aminokyseliny a minerály pro výživu a lepší kvalitu vlasů. Obsahuje rostlinné extrakty z přesličky a kopřivy. Určeno pro muže.
Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte druhý kus NAVÍC za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
499

Cena za 1 kus: 8 Kč

O produktu

50116981

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Jsou matné, lámou se a potřebují vzpruhu? Clinical Hair-Care for Men je doplněk stravy , který poskytuje důležité aminokyseliny a další výživné složky pro lepší kvalitu vlasů. Obohaceno o rostlinné extrakty z přesličky a kopřivy. Přípravek je určený pro muže.

Komplexní výživa pro vitalitu vlasů

  • Keratin renewal systém: V živé části vlasu, vlasové cibulce, dochází k tvorbě keratinových vláken, jejichž síla a pevnost určují kvalitu vlasu. Aby buňky mohly tvořit kvalitní keratin­­­­, potřebují dostatečnou výživu. Pro tvorbu keratinu je důležitá aminokyselina L-cystein s obsahem síry. Keratin renewal systém je tvořen převážně důležitými sirnými aminokyselinami.
  • Nutrikomplex je tvořený širokým spektrem nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Obsahuje biotin a zinek, které přispívají k udržení normálního stavu vlasů a olej z pupalky, která podporuje dobrý stav pokožky.
  • Pycnograph-IN activator obsahuje extrakt z kůry borovice přímořské a ze semen z hroznů, které se vyznačují antioxidační schopností.

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně po dobu dvou měsíců.

Složení

D,L–methionin 200 mg, L-tyrosin 200 mg, cystin 100 mg, extrakt z přesličky rolní 50 mg, extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 50 mg, olej z pupalky dvouleté (prášek) 50 mg, 4-aminobenzoová kyselina 25 mg, extrakt ze semen hroznů 25 mg, extrakt z kopřivy dvoudomé 10 mg, extrakt ze zlatého prosa 10 mg, inositol 10 mg, pšeničné klíčky 10 mg, zinek 7,5 mg, kyselina pantotheová 5,5 mg, extrakt z kůry borovice přímořské 5 mg, kyselina listová 100 µg, D-biotin 50 µg, želatina, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý, potahová látka: Oxid titaničitý (E171), protispékavé látky: oxid křemičitý, oxid hořečnatý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.