Clotrimazole Recordati 10mg/g krém 20 g

Registrovaný léčivý přípravek

Léčí místní infekce způsobené plísněmi a kvasinkami, které se nejčastěji projevují svěděním a začervenáním pokožky. Při kvasinkových zánětech zevních rodidel.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
65

O produktu

50111171

K lokální léčbě kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými bakteriemi. Jedná se nejčastěji o plísňová onemocnění v kožních záhybech, mezi prsty u nohou nebo v oblasti třísel, která se projevují svěděním, začervenáním a někdy olupováním kůže. Dále se krém používá při zánětů zevních rodidel u žen a zánětu žaludu a předkožky u mužů.


Dávkování

Krém se nanáší v tenké vrstvě na postižené místo 2-3krát denně a lehce se vtírá. Doba ošetření závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 3-4 týdny. Po odeznění akutních příznaků nemoci a ustoupení subjektivních potíží je nutno v léčbě pokračovat nejméně 2 týdny po vymizení klinických známek onemocnění. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství. Děti od 2 let pouze pod dohledem lékaře.

Složení

Clotrimazolum 10 mg (1%) v 1 g krému.

Upozornění

Pokud se do 7 dnů (u zánětu zevních rodidel) nebo do 14 dnů (u kožních infekcí) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.