Doplněk stravy

Colafit 120 kostiček + měsíc užívání NAVÍC

Značka: COLAFIT

Colafit 120 kostiček + měsíc užívání NAVÍC je doplněk stravy s obsahem čistého krystalického kolagenu v dárkovém balení na 5 měsíců užívání.

599

Cena za 100 kusů: 399,33 Kč

O produktu: Colafit 120 kostiček + měsíc užívání NAVÍC

50097169

Úvod

Colafit je doplněk stravy, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná. Nyní dárkové balení 120 + 30 kostiček navíc. Toto množství vám vystačí na 5 měsíců užívání.

Měkké kostičky Colafit

Colafit je originální český přípravek, který se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček. Tuto formu můžete užívat i bez zapíjení a ocení ji například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. 99,9% čistota kolagenu v přípravku Colafit  je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí takzvanou lyofilizací neboli sušením mrazem při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání konzervačních látek. Kolagenové kostičky Colafit mají rozměr přibližně 9x9x6 mm a váží 8 mg, což odpovídá 800 mg kolagenového gelu, v nějž se v žaludku promění.

Hlavní výhody přípravku

  • čistý kolagen v malých snadno polykatelných kostičkách
  • stačí užívat 1x denně bez nutnosti zapíjení
  • vhodný pro kojící i těhotné ženy, vhodný i pro diabetiky
  • výhodné dárkové balení na 5 měsíců užívání
  • bez přidaných látek a barviv

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kostičku Colafitu, ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2 až 3 měsíce. Colafit můžete užívat i trvale, a to zcela bez obav z nežádoucích účinků.


Složení

Jedna kostička: čistý krystalický bovinní kolagen lyofilizovaný 8 mg .


Upozornění

Colafit není určen pro děti do 2 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodný pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.