Colafit 120 kostiček + měsíc užívání NAVÍC

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

599

Cena za 100 kusů(tbl): 399 Kč

O produktu

COLAFIT je doplněk stravy, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná. Nyní exkluzivní balení 120 + 30 kostiček navíc. Toto množství Vám vystačí na 5 měsíců užívání.

Měkké kostičky COLAFIT

Colafit je originální český přípravek, který se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček. Tuto formu můžete užívat i bez zapíjení a ocení ji například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit 99,9% je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí takzvanou lyofilizací neboli sušením mrazem při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání konzervačních látek. Kolagenové kostičky Colafit mají rozměr přibližně 9x9x6 mm a váží 8 mg, což odpovídá 800 mg kolagenového gelu, v nějž se v žaludku promění.

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kostičku Colafitu, ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2-3 měsíce. Colafit můžete užívat i trvale, a to zcela bez obav z nežádoucích účinků. Jedno balení 120 + 30 kostiček Vám vydrží na 5 měsíců užívání. Colafit mohou užívat i těhotné ženy a kojící maminky. 

Složení

Čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9%.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 2 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.