Registrovaný léčivý přípravek

Coldrex Horký nápoj Citron s medem 10 sáčků

Značka: COLDREX

Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolesti svalů a kloubů, ucpaný nos.

209
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Coldrex Horký nápoj Citron s medem 10 sáčků

50155240

Úvod

Coldrex Horký nápoj Citron s medem přináší rychlou, účinnou a příjemnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení. Přípravek obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce. Dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamin C. Horký nápoj Coldrex Citron s medem mohou užívat dospělí a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg.

Coldrex Horký nápoj Citron s medem pomáhá při:

  • horečce
  • bolesti hlavy
  • bolesti v krku
  • bolesti svalů a kloubů
  • zánětu vedlejších nosních dutin, uvolňuje ucpaný nos

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Vysypte obsah sáčku do sklenice a přelijte velmi horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem, případně dolít studenou vodou. Teplý nápoj vypijte. Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 3 dnů, poraďte se o další léčbě s lékařem.


Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a kyselina askorbová obalená ethylcelulosou 61,5 mg (odpovídá 60 mg kyseliny askorbové). v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, ethylcelulosa, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, citronové aroma v prášku, medové aroma v prášku, karamelové barvivo (E150), kukuřičný škrob, aspartam, sacharóza.


Upozornění

Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Dále obsahuje zdroj fenylalaninu aspartam, který může být škodlivý pro osoby s fenylketonurií. Neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby nekonzumujte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.