Doplněk stravy

COLFARM Hořčík + B6 30 kapslí

Značka: COLFARM

COLFARM Hořčík+B6 je doplněk stravy s obsahem hořčíku v kombinaci s vitaminem B6 s rychlou vstřebatelností. Hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

79

Cena za 1 kus: 2,63 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: COLFARM Hořčík + B6 30 kapslí

50134852

Úvod

COLFARM Hořčík+B6 obsahuje kombinaci vysoké dávky hořčíku a vitaminu B6 s rychlou vstřebatelností. Přípravek oceníte při fyzické a psychické únavě, při stresu nebo svalovém napětí.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus
  • hořčík je navíc důležitý pro normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze
  • vitamin B6 příznivě ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá regulovat hormonální aktivitu

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1x denně po jídle.


Složení

Hořčík 375 mg (100 % RHP), vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Oxid hořečnatý, hovězí želatina, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid titaničitý, pyridoxin hydrochlorid.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 6 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.