Doplněk stravy

collalloc Kolagen 3 x 30 sáčků + Vitamin C 60 g

Značka: COLLALLOC
  • Kvalitní čistý kolagen z mořských ryb + vitamin C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu. Bioaktivní kolagen se dobře vstřebává.
Sleva 200 Kč při nákupu 2 ks Při nákupu 2 ks tohoto produktu získáte slevu 200 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
1 490

O produktu: collalloc Kolagen 3 x 30 sáčků + Vitamin C 60 g

50123316

Úvod

Kvalitní čistý kolagen z mořských ryb. Collalloc Vánoční balení je doplněno vitaminem C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek i pro elasticitu pokožky. Kolagen je důležitou stavební bílkovinou v lidském těle a nachází se ve většině tkání. Dostatek kolagenu se odráží nejen na dobré funkci pohybového aparátu, ale i na kvalitě pokožky, vlasů a nehtů. Od 25. roku života přirozená tvorba kolagenu klesá a po 40. roce je na naprostém minimu. Kolagen obsažený v přípravku Collaloc je bez zbytečných přísad. Bioaktivní mořský kolagen se dobře vstřebává. Naše tělo s ním zachází jako s vlastním a použije jej přesně tam, kde je kolagenu nejvíce potřeba.

Hlavní vlastnosti:

  • čistý kolagen z mořských ryb typu I, II a III
  • bioaktivní forma kolagenu se dobře vstřebává
  • vitamin C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 sáček. Obsah 1 sáčku nasypte do sklenice a zalijte 2 dl vody. Můžete rovněž rozpustit v ovocném džusu, mléce nebo smoothie. Nechte 5 minut odstát, můžete promíchat. Lze pít v kteroukoliv denní dobu.

Doporučujeme zahajovací 3měsíční kúru na denní bázi. Potom lze užívat i nadále denně nebo zvolit individuální režim. Pro zvýšení účinnosti je vhodné užívat společně s vitaminem C, nejlépe v přírodní formě.


Složení

1 sáček obsahuje: bioaktivní hydrolyzovaný kolagen z ryb typ I, II a III 297 g a vitamin C 60 g.


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.