COLVIA Colostrum Betaglukany + Probiotika 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: COLVIA
COLVIA Colostrum Betaglukany + Probiotika je doplněk stravy s obsahem bovinního kolostra, betaglukany a komplexem probiotik, které napomáhají harmonizaci střevní mikroflóry.
Skladem na e-shopu
325

Cena za 100 g: 985 Kč

O produktu

50129017

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum Betaglukany + Probiotika 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra, betaglukany a komplexem probiotik, které napomáhají harmonizaci střevní mikroflóry. Laktobacily a další probiotika jsou mikroorganizmy, které se přirozeně vyskytují ve střevech a jsou důležitou součástí imunitního a trávicího systému.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • obsahuje probiotika k harmonizaci střevní mikroflóry

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Bovinní kolostrum, betaglukany, směs probiotických kultur, přídatné látky: stearan hořečnatý, složení tobolky: želatina, oxid titaničitý. Alergeny: mléko. Obsažené probiotické kultury: Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, Bifidobacterium bifidum.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.