COMPEED

Puchýře, otlačky, kuří oka, popraskané paty – to vše pomohou vyřešit náplasti a další výrobky z řady Compeed, které jedinečným způsobem přispívají k hojení drobných ran na chodidlech. Náplasti Compeed mechanicky omezují tření a tlak na postižené místo a zároveň využívají vlhký (tzv. hydrokoloidní) způsob hojení, při němž nevzniká strup, ale aktivní gel s částicemi absorbujícími vlhkost, který okamžitě ztlumí a zastaví bolest.

Seřadit podle
Compeed Náplast na opary

15 ks

Zdravotnické prostředky

Vytváří optimální prostředí pro hojení oparů a vydrží až 12 hodin.
249
Compeed Náplast na kuří oka

10 ks

Zdravotnické prostředky

Náplast tlumí bolest v místě kuřího oka a urychluje jeho odstranění.
145
Compeed Náplast na mozoly

6 ks

Zdravotnické prostředky

Náplasti ulevují od bolesti a tlaku a chrání před vodou a špínou.
129

Náplasti Compeed vybírejte podle tvaru, velikosti a druhu obtíží – praktické jsou např. tvarově uzpůsobené náplasti Compeed na paty. Zakoupit si můžete rovněž speciální náplast na kuří oka, která je vybavena terčíkem kyseliny salicylové k jejich odstranění. Dále vyzkoušejte například tyčinku Compeed proti vzniku puchýřů. Compeed kromě péče o chodidla nabízí také diskrétní hydrokoloidní náplast na opary, jež má srovnatelné účinky s antivirovými krémy, a navíc zabraňuje vzniku nevzhledných strupů.

Náplasti Compeed jsou zdravotnické prostředky. ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ. Compeed tyčinka proti puchýřům je kosmetický přípravek.