Compliflora ATB complex 10 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek Compliflora ATB complex obsahuje komplex dvou kmenů laktobacilů a bifidobakterií, kvasinky Saccharomyces boulardii a prebiotikum oligofruktózu. Pro celou rodinu.
Skladem na e-shopu
145

Cena za 1 kus: 15 Kč

O produktu

50126857

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení její rovnováhy může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. Přípravek Compliflora ATB complex je komplexní symbiotikum s kvasinkami Saccharomyces boulardii s technologií postupného uvolňování DRcaps®. Obsahuje bakterie mléčného kvašení Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium lactis (probiotika) doplněné oligofruktózou (prebiotikum).

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné při a po užívání antibiotik, změně stravy a cestovatelských průjmech
  • vhodné pro kojence od 1 měsíce (při krátkodobém užívání), děti i dospělé
  • technologie DRcaps® chrání složky přípravku před kyselým prostředím žaludku
  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • vhodné pro vegetariány (kapsle rostlinného původu)
  • obsah kapsle lze vysypat
  • nemusí se uchovávat v chladu

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Děti od 3 let a dospělí během jídla nebo po jídle spolknou a zapijí vodou nebo jinou tekutinou pokojové teploty. V případě potíží s polykáním můžete kapsli otevřít a její obsah smíchat s tekutinou a vypít. Konzumujte ihned po přípravě. Kojencům od 1 měsíce a dětem do 3 let obsah kapsle rozpusťte v nejméně 100 ml tekutiny, např. teplé vody, odsátého mateřského mléka nebo polotuhé stravy.

Mezi užitím antibiotika a symbiotika doporučujeme odstup alespoň 2 hodiny.

Složení

Kvasinky: Saccharomyces boulardii 2 x 109 CFU, Bakterie mléčného kvašení: Lactobacillus rhamnosus GG  2 x 109 CFU, Bifidobacterium lactis 2 x 109 CFU, oligofruktóza 80 mg v jedné kapsli.

CFU … počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit).

Kvasinky Saccharomyces boulardii, potahová složka – hydroxypropylmethylcelulóza, oligofruktóza, plnidlo – mikrokrystalická celulóza (E460), bakterie mléčného kvašení Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Bifidobacterium lactis DSM 10140, želírující látka - guma gellan (potahová složka), protispékavá látka - hořečnaté soli mastných kyselin, barvivo - oxid titaničitý (potahová složka).

Upozornění

Není určeno pro parenterální výživu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek může obsahovat stopová množství mléčné bílkoviny nebo sójové bílkoviny. Neužívejte při alergii na kteroukoliv složku přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Produkt obsahuje živé kultury bakterií a kvasinek, které jsou citlivé na teplo a zvýšenou vlhkost. Skladujte při pokojové teplotě nebo v chladničce (při 2–25 °C).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.