Nupreme Cordyceps extrakt 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Houba tradiční čínské medicíny. Vypěstované plodnice prochází fermentací, což z nich dělá vysoce kvalitní produkt s ideálním poměrem aktivních látek.
NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
499

Cena za 100 kusů: 499 Kč

O produktu

50120286

Doplněk stravy s extraktem z fermentované houby cordyceps. Cordyceps neboli housenice čínská je houba, parazitující na larvách můry. Tento zvláštní organizmus je pěstován na farmách a je velmi ceněnou látkou, která se v tradiční čínské medicíně využívá stovky let. Cordyceps Nupreme pochází z ekologické produkce v lesnaté oblasti na severozápadě čínské provincie Kuang-tung, která má velmi příznivé enviromentální podmínky. Vypěstované plodnice prochází fermentací, což z Cordyceps Nupreme dělá vysoce kvalitní produkt s ideálním poměrem aktivních látek: 30 % polysacharidů, 18,5 % manitolu, 0,6 % adenosinu. Kapsle můžete polykat celé nebo je otevřít a jejich obsah přimíchat do polévek, omáček či smoothies.

Hlavní vlastnosti

  • fermentovaný extrakt z housenice čínské
  • z čisté ekologické produkce
  • ideální poměr aktivních látek


Dávkování

Dospělí: 2-3 tobolky denně. Děti: 1 tobolka denně. Cordyceps je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem. Zapijte vodou nebo čajem. Užívejte 2-3 měsíce v roce. 

Složení

Extrakt z fermentovaného mycelia cordycepsu (Cordyceps sinensis) v želatinových kapslích. Bez přidaných látek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí! Neužívejte cordyceps pokud procházíte akutním onemocněním (například chřipkou, angínou, zánětem průdušek), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (například Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.