Zdravotnické prostředky

Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g

Značka: COREGA
  • Fixační krém pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Byl vyvinut tak, aby neovlivňoval chuť jídla, takže si můžete svá oblíbená jídla naplno vychutnat.
NAVÍC Corega dóza Při nákupu 2 ks produktů značky Corega v libovolné kombinaci získáte NAVÍC Corega dózu za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Při nákupu 3 ks sleva 35 % Při nákupu 3 ks označených produktů značky Corega získáte slevu 35 %. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
125

O produktu: Corega Bez příchuti extra silný fixační krém 40 g

50097501

Úvod

Fixační krém s neutrální chutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Byl vyvinut tak, aby neovlivňoval chuť jídla, takže si můžete svá oblíbená jídla naplno vychutnat. Fixační krém Corega Extra silný bez příchuti bezpečně kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin. Neobsahuje zinek. Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje 12hodinovou fixaci zubní náhrady
  • zabraňuje pronikání zbytků jídla pod náhradu
  • bez příchuti

Corega Extra silný bez příchuti duopack 2x40 g7


Složení

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liquidum.


Použití

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Corega Extra silný bez příchuti duopack 2x40 g6


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.