Doplněk stravy

Czech Virus MPS-5 Pro vanilka 2250 g

Czech Virus MPS-5 Pro je vysoce kvalitní protein z 5 zdrojů: syrovátkový koncentrát, izolát, hydrolyzát, mléčný a vaječný protein + trávicí enzymy.

1 490

Cena za 1 kg: 662,22 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Czech Virus MPS-5 Pro vanilka 2250 g

50160963

Úvod

Czech Virus MPS-5 Pro vanilka je vysoce kvalitní protein z 5 různých zdrojů. Základem je rychle se vstřebávající syrovátkový koncentrát, druhou nejvíce zastoupenou formou je nativní mléčný protein (zdroj micelárního kaseinu), který uvolňuje bílkovinu pozvolněji. Přípravek je doplněný proteolytickými enzymy papainem, bromelainem a enzymem Tolerase™ L, který rozkládá laktózu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Pět zdrojů proteinu v MPS-5 Pro

  • Nativní syrovátkový proteinový koncentrát CFM (43 %) je nejaktivnější formou syrovátkového proteinu – má vysokou biologickou hodnotu a rychle se vstřebává. Metoda CFM – Cross Flow Microfiltration – spočívá ve filtraci přes speciální keramické filtry, které šetrně oddělují bílkoviny ze syrovátky od denaturovaných bílkovin, mléčného tuku a laktózy – zachovává v proteinu maximum bio-aktivních frakcí – proces je naprosto bez chemie!
  • Nativní mléčný protein (38 %) je zdrojem micelárního kaseinu a syrovátkového proteinu, který uvolňuje bílkovinu postupně (až několik hodin).
  • Nativní syrovátkový proteinový izolát CFM (9 %) – jedná se o nejkoncentrovanější a nejčistší formu syrovátkové bílkoviny na trhu s téměř nulovým obsahem tuku a sacharidů.
  • Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (5 %) je naštěpená bílkovina.
  • Vaječný albumin (5 %) nabízí vysoký obsah bílkovin, je bez tuku, cholesterolu a laktózy. Je pomaleji stravitelný, to znamená, že dávkuje bílkoviny postupně (déle než syrovátkový protein), má vysokou biologickou hodnotu a nabízí kompletní profil esenciálních aminokyselin, kterými doplňuje spektrum tohoto blendu.

Dávkování

1 dávku (30 g) rozmíchejte v 300 ml vody nebo nízkotučného mléka, nejlépe v mixéru nebo v šejkru. V závislosti na denní potřebě bílkovin užívejte 2-3 dávky denně.


Složení

CFM syrovátkový koncentrát (z mléka, instantizér: slunečnicový lecitin), Nativní mléčný protein (koncentrát, zdroj micelárního kaseinu), CFM syrovátkový izolát (z mléka, instantizér: sojový lecitin), prášek z bílé čokolády (sukróza, kakaové máslomléčný prášek), Hydrolyzovaný proteinový koncentrát (z mléka, instantizér: sójový lecitin), Sušený vaječný albumin z bílků, Aroma, Chlorid sodný, Sladidlo (sukralóza), Xanthanová guma, Enzymy: Papain, Bromelain, Mikrogranulovaná galaktosidáza (laktáza Tolerase™ L). Alergeny: mléčná bílkovina, laktóza, sója (ze sójového lecitinu). Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sójové boby, korýše, rybí olej, ořechy.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.