Kosmetika

Delice Solaire Sun Cream Medium Protect SPF20 opalovací krém 250 ml

4.8

Delice Solaire Sun Cream Medium Protect SPF20 opalovací krém poskytne Vaší pokožce střední ochranu před slunečním zářením.

149

Cena za 100 ml: 59,60 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Delice Solaire Sun Cream Medium Protect SPF20 opalovací krém 250 ml

50126637

Úvod

Delice Solaire Sun Cream Medium Protect SPF20 opalovací krém poskytne Vaší pokožce střední ochranu před slunečním zářením. Má velmi příjemnou texturu a snadno se roztírá. Je obohacený o vitamin E, který zmírňuje projevy stárnutí pleti a je voděodolný

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB zářením
  • s příjemnou texturou
  • dermatologicky testováno

Složení

  • UVA/UVB filtry
  • vitamin E
  • s voděodolným složením

Použití

Dostatečné množství krému aplikujte na pokožku vždy před pobytem na slunci. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení.


Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Vyhněte se zasažení očí. V případě zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou. Vyhněte se kontaktu s textilem, může způsobit skvrny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.