Dermacol

Tradiční česká značka Dermacol pečuje o krásu žen a stará se nejen o dokonalý make-up, ale i kvalitní péči o pleť. Dermacol je i po padesáti letech synonymem úspěšného výrobce kosmetiky u nás i ve světě. Nabízí širokou škálu produktů dekorativní kosmetiky, pleťových krémů, ale i výrobky pro celé tělo. Tato kosmetika splňuje přísné nároky na kvalitu.

Seřadit podle

Historie společnosti

V 60. letech minulého století se spojili dermatologové z tehdejšího Ústavu lékařské kosmetiky a odborníci na filmový make-up, aby vytvořili krycí make-up na běžné použití pro osoby s problémovou pletí. A tak se v barrandovských ateliérech začala psát historie společnosti Dermacol.

Přísné nároky na kvalitu

Ať už si vyberete kterýkoliv výrobek značky Dermacol, máte jistotu, že nešlápnete vedle. Klinické testy Dermacol produktů probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze a v souladu s legislativními standardy Evropské unie. Navíc jsou výrobky testované na hypoalergenitu, což snižuje riziko alergických reakcí a nežádoucích účinků. Zvolte si výrobky Dermacol podle typu své pleti a účelu, ke kterému je potřebujete.

Efektivní péče o tělo, pleť i vlasy

Dermacol ve svých složeních používá aktivní kosmetické složky i extrakty přírodního původu. Snaží se držet trendu využití zdrojů přírodní krásy jako např. látky extrahované z chaluh, mořských řas, břečťanu, chrpy, mangoldu, kaštanu, plamatky zelné a mnohých dalších. Kosmetické přípravky testují na lidech, a tak si zakládají na tom, že jejich produkty pomohou splnit i slíbená očekávání.