Dermedic Oilage Anti-Ageing oční krém proti vráskám 15 g

Kosmetika

Značka: DERMEDIC
Revitalizuje pokožku a pomáhá vyhladit jemné mimické vrásky, váčky a kruhy pod očima. Obsahuje isoflavony a vitamíny A, E a D, které hluboce vyživují pokožku.
Skladem na e-shopu
249

Cena za 100 g: 1 660 Kč

O produktu

50118485

Nevzdávejte boj s časem a vyzkoušejte koncentrovaný oční krém, který byl vytvořen pro pleť s viditelnými známkami stárnutí. Obsahuje inovativní komplex TriOleum proti perimenopauzálnímu stárnutí pokožky s obsahem isoflavonů. Okamžitě revitalizuje pokožku a pomáhá vyhladit jemné mimické vrásky. Vitamíny A, E a D přírodního původu hluboce vyživují pokožku, chrání její integritu a zvyšují schopnost zadržovat vodu. Působí proti oxidaci buněčných lipidů. Díky receptuře proti znečištění získává pokožka svou hustotu a schopnost bránit se škodlivým účinkům vnějšího prostředí. Obsahuje aktivní látku hesperidinu, který pomáhá redukovat váčky a tmavé kruhy pod očima.

Výsledek:

  • pokožka znovu získává pevnost, napětí a hladkost
  • snižuje otok a tmavé kruhy pod očima
  • podporuje ochranné funkce vrchní vrstvy pokožky

Složení

Extrakt ze sojových bobů, sojový olej, pupalkový olej, avokádový olej, hesperidin, vitamin E, extrakt z mrkve, olej z mrkvových semen, betakaroten, výtažek z kamejky lékařské, allantoin.

Použití

K večerní péči o jemnou pleť kolem očí. Malé množství krému naneste na pleť a lehce vklepejte konečky prstů.

O značce

Zkušenosti dermatologů jsou základním kamenem značky Dermedic, která je odborníkem na speciální péči o citlivou pleť. Zpracování receptur probíhá za využití globálních technologií a nejnovějších trendů v dermatologii.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.