DI-PROSTAN 90 tobolek

Doplněk stravy

Značka: DI-PROSTAN
DI-PROSTAN obsahuje ověřenou kombinaci výtažků z kopřivy a slivoně africké, které příznivě ovlivňují činnost prostaty a močových cest u mužů.
Skladem na e-shopu
549

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50118453

Bylinné extrakty pro zdravou prostatu a močové cesty. Přípravek DI-PROSTAN 90 tobolek obsahuje ověřenou kombinaci výtažků z kopřivy a slivoně africké. Ocení jej zejména muži při obtížích s prostatou, které se projevují například častým nočním močením nebo pocitem nedokonalého vymočení. Slivoň africká (Pygeum africanum) pomáhá udržovat normální funkci močového měchýře a dolních močových cest. Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) přispívá k normální funkci prostaty a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ledvin. Osvěžuje tělo, dodává energii a vitalitu, napomáhá přirozené obranyschopnosti. Balení 90 tobolek Vám vystačí na 3měsíční kúru!

Hlavní vlastnosti:

  • slivoň africká a kopřiva podporují normální funkci prostaty
  • slivoň africká přispívá k normální funkci močového měchýře a dolních močových cest
  • kopřiva podporuje normální činnost ledvin a vylučování vody z organizmu

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku nejlépe před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Možné používat dlouhodobě.

Složení

Plnidlo: sójový olej, kokosový olej, palmový olej; emulgátor: sójový lecitin; tobolka: želatina, glycerol, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, brilantní modř, azorubin. Aktivní složky v jedné tobolce: Pygeum africanum (slivoň africká), suš. extrakt 100 mg, Urtica dioica (kopřiva dvoudomá), sušený extrakt z listu 50 mg. Alegeny: sója.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.