Diovarix plus 180 tablet

Doplněk stravy

Značka: DIOVARIX
Přípravek obsahuje mikronizovanou formu diosminu a hesperidinu + aescin. Zmenšené částice aktivních látek se lépe vstřebávají do organizmu.
Skladem na e-shopu
549 ušetříte 66 Kč

Původní cena 615 Kč , sleva 11%

Nejnižší cena před slevou: 615 Kč

Cena za 100 kusů: 305 Kč

O produktu

50076981

Přípravek obsahuje kombinaci tří aktivních látek diosminu a hesperidinu + aescin. Bioflavonoidy diosmin a hesperidin jsou zpracované do mikronizované formy. Zmenšené částice aktivních látek se tak lépe vstřebávají do organizmu a zajišťují optimální účinek. Přidaný selen působí jako antioxidant a pomáhá chránit buňky před volnými kyslíkovými radikály. Přípravek neobsahuje lepek.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Složení v 1 tabletě: Vysoce mikronizovaný diosmin 450 mg, vysoce mikronizovaný hesperidin 50 mg, aescin 30 mg, selen 15 µg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem. Z důvodu obsahu Aescinu nesmí přípravek užívat těhotné ženy v průběhu prvního trimestru. V pozdějším období a během kojení smí ženy přípravek používat jen po předchozí konzultaci s odborným lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.