Difuzéry

  (91)
Seřadit podle
 • 3.0
  (2)
  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, ionizátor a difuzér v jednom.
 • 5.0
  (3)
  Eliminuje nepříjemné pachy a provoní vzduch v místnosti.
 • Příjemně provoní domov i kancelář.
Difuzéry

Difuzéry

Co je to aroma difuzér?

Aroma difuzér snadno a rychle provoní váš interiér. Navíc vypadá jako designový bytový doplněk, který příjemně zútulní prostor. Hodí se do ložnic, obýváků i kanceláří. Intenzitu vůně v aroma difuzéru můžete regulovat pomocí vonných tyčinek. Vyberte si do něj decentní vůně, které vám okamžitě zlepší náladu a zpříjemní váš den.

Jak vybrat aroma difuzér?

Aroma difuzér vybírejte podle velikosti, objemu nádoby a také designového provedení. Značka Revolution Home přichází se stylovými difuzéry, které jsou skladné, lehké a skvěle se vyjímají v každém interiéru. Zkuste také osvěžovač vzduchu od stejné firmy, který rychle a decentně provoní každou místnost. Luxusní značka Maison Berger Paris přináší smyslné vůně, které povzbudí vaše smysly a přispívají ke kouzelné atmosféře vašeho domova.

Elektrické aroma difuzéry

Elektrický difuzér produkuje mlžný opar, který během několika minut provoní váš dům. Efektivně osvěží místnost a zútulní ji. Vůně je neviditelná, ale dokáže toho mnoho. Umí zvednout náladu, povzbudit, namotivovat nebo naopak uklidnit a zpříjemnit usínání. Elektrický aroma difuzér se pohodlně ovládá a snadno se udržuje. Pořiďte si jej i k vám domů.

Tyčinkové aroma difuzéry

Elegantní tyčinkový aroma difuzér uvolňuje do ovzduší okouzlující vůni, která si získá vaše čichové buňky. Funguje také jako stylová dekorace, která by určitě neměla chybět ve vašem obýváku. Není tak intenzivní, proto se vám z něj nezamotá hlava. Sílu aroma difuzéru můžete snadno upravit podle počtu tyčinek. Méně tyčinek uvolní do prostoru jen lehké aroma, větší počet tyčinek zesiluje intenzitu produkované vůně.

Náplně

Máte rádi svěží tóny citrusů nebo dáváte přednost sladkým a smyslným vůním, které vás nabudí a roztancují? Ať tak či onak, ze sortimentu značky Maison Berger Paris si vybere skutečně každý. Vyberte si luxusní náplň do difuzéru, která rozzáří váš den. Bude to uklidňující levandule, osvěžující eukalyptus, citrusy nebo sladká vanilka nebo afrodiziakální jasmín?

Hlavní parametry při výběru

V naší nabídce najdete různé typy aroma a elektrických difuzérů. Nejen, že dokonale provoní ovzduší, ale představují i originální interiérový prvek. Všechny vkusně vydekorují váš byt a zútulní ho. Vybírejte podle funkcí, programů a intenzity difuze, ale i dle designu. Do každého pokoje se také hodí jiný typ difuzéru a jiná vůně. V obýváku si můžeme dopřát živější, intenzivnější tóny, kdežto v ložnici a na odpočinkových místech bychom měli volit uklidňující a meditační vůně jako je například levandule, šalvěj muškátová nebo jasmín.