Lisy na citrusy

  (6)
Seřadit podle
 • S elektrickým lisem na citrusy si během chvilky vytvoříte lahodnou česrstvou šťávu z pomerančů či grepů, která dodá vašemu tělu potřebné vitamíny a skvěle vás osvěží nejen během horkých letních dnů.
 • Concept CE3520

  lis na citrusy
  5.0
  (1)
  Lis na principu pákového mechanismu je vhodný pro všechny druhy citrusů.
 • SAGE 800CP

  lis na citrusy
  S lisem na citrusy Sage získáte čerstvou ovocnou šťávu plnou vitamínů. Přístroj má příkon 110 W a jednu rychlost lisování. Disponuje bezpečnostním systémem a k práci využívá patentované sklopné rameno.
 • SENCOR SCJ 1051GR

  lis na citrusy
  Je plně automatický a vhodný k lisování limetek, citronů i větších pomerančů.
 • Concept CE3530 bilý

  lis na citrusy
  Lis na citrusy se ovládá velmi jednoduše stiskem lisovacího kužele
 • Lis na citrusy se ovládá velmi jednoduše stiskem lisovacího kužele
  Lisy na citrusy

  Lisy na citrusy

  Jak si vybrat lis na citrusy?

  Ovocná šťáva je výborným zdrojem vitamínů, minerálů a dalších významných nutričních látek. Pomocí elektrického lisu na citrusy připravíte osvěžující ovocný nápoj během několika vteřin. Připravte si šťávu z pomerančů, citrónů, grepů a dalšího citrusového ovoce. U konkrétních lisů se soustřeďte na příkon, objem zásobníku na slupky a další vlastnosti, které se odvíjí od toho, jak často budete lis používat. Praktické lisy na citrusy najdete v nabídce od značky Concept nebo Sage.

  Parametry u elektrického lisu na citrusy

  Hledáte lis pouze pro sebe nebo byste rádi odšťavňovali citrusy pro celou rodinu? Vyberte si lis, který splňuje vaše požadavky na technické parametry – výkon, rychlost lisování, programy. Zohledněte také velikost vaší kuchyně a design. Lis na citrusy je výbornou investicí, která se vám mnohonásobně vrátí. Ovoce nabité dodá tělu potřebné látky a podpoří vaši imunitu. A navíc pohodlně splníte doporučenou denní dávku ovoce.