Chrom (8)

Řadit
Filtry výpisu
Medpharma Chrom pikolinát 200 mcg 37 tobolek

37 tobolek

Doplněk stravy

Doplněk stravy s chromem. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

Akce -15%
Něco navíc
Bioaktivní Chrom FORTE 100mcg 60 + 30 tablet

60+30 tablet

Doplněk stravy

Bioaktivní Chrom FORTE 100mcg obsahuje stopový prvek chrom, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Nyní balení v limitované edici – 30 tablet navíc.

Walmark Chróm FORTE 200 µg 30 tablet

30 tablet

Doplněk stravy

Extra dávka stopového prvku chrómu pro podporu správného metabolismu živin v těle a udržení zdravé hladiny glukózy v krvi. Určeno pro dospělé.

Chrom

Chrom

Chrom je stopový prvek, který přispívá k normálnímu metabolismu makroživin (sacharidy, tuky, bílkoviny) a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Bohatým zdrojem jsou med, ořechy, pivovarské kvasnice, citrusové plody, rajčata, fazole a brokolice, naopak chudé na chróm jsou ryby a výrobky z bílé mouky. Nedostatečná hladina chrómu v organismu bývá spojována s nadváhou (zvýšená tvorba tukové tkáně) a se zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi. Vzhledem k častému nedostatku chrómu hlavně v průběhu stárnutí a po aktivní sportovní činnosti může být vhodné užívání suplementů (např. Walmark, Medpharm, Naturvita), jejichž cílem je podporovat správný metabolismus cukrů a tuků, regulovat a stabilizovat hladinu krevního cukru, tlumit chuť na sladké, urychlovat syntézu bílkovin a podporovat udržování optimální tělesné hmotnosti.