Doplněk stravy

Naturvita Karnitin + chrom 50 tablet

Značka: NATURVITA

Naturvita doplněk stravy s karnitinem a chromem. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

115

Cena za 1 kus: 2,30 Kč

O produktu: Naturvita Karnitin + chrom 50 tablet

50009419

Úvod

Naturvita je doplněk stravy s karnitinem a chromem ve formě tablet. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Přípravek neobsahuje lepek ani konzervační látky.

Chrom:

  • přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin
  • přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi

Dávkování

1–2 tablety denně.


Složení

2 tablety (DDD) obsahují: L-karnitin tatrát 150 mg, chróm 50 mcg (125 % RHP). RHP = referenční výživová hodnota denního příjmu.

Kompletní složení: L- karnitin-tartrát, síran chromitý, plnidla: mikrokrystalická celulóza, sorbitol a stearan hořečnatý. Potahované látky: hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, talek, glycerol a bavlníkový olej.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Výrobek není určen pro děti do 12 let věku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Obsahuje sorbitol - nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje konzervační látky. Výrobek neobsahuje lepek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.