Douxo S3 Care šampon pro psy a kočky 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: DOUXO
Šampon Douxo S3 Care je určený na každodenní hygienu pokožky koček a psů. Podporuje obnovu a udržení zdravého stavu kožní bariéry, zklidňuje podráždění.
Skladem na e-shopu
349

O produktu

50141902

Máte-li doma psa nebo kočku s citlivou a podrážděnou pokožkou, vyzkoušejte na šetrnou každodenní hygienu šampon Douxo S3 Care. Jemné složení bez mýdla, sulfátů, parabenů a barviv podporuje obnovu a udržení zdravého stavu kožní bariéry. Je mimořádně jemný, chrání pokožku a je určen k pravidelnému používání. Obsahuje ophytrium – čištěnou přírodní složku ze Sedoulku japonského, která podporuje funkce kožní bariéry. Zajišťuje vláčnou a dlouhodobě hydratovanou pokožku a zklidňuje podráždění. Má jemnou hypoalergenní vůni a pH přizpůsobené pokožce psů a koček.

Hlavní vlastnosti:

  • šampon na každodenní hygienu pokožky psů a koček
  • vhodný na citlivou a podrážděnou pokožku
  • v praktickém balení s pumpičkou
  • bez parabenů a barviv
  • ideální pH pro pokožku psů a koček

Složení

Ophytrium, panthenol, pentavitine, vit PP, gentle cleansing formula, hypoallergenic fragrance.

Použití

Pouze pro vnější použití. Namočte zvíře teplou vodou a aplikujte Douxo S3 Care šampon na srst celého povrchu těla psa/kočky až do vytvoření husté pěny. Důkladně promasírujte srst zvířete. Šampon nechte působit několik minut, potom pečlivě opláchněte vodou. Podle potřeby je možné šamponování zopakovat. Zabraňte kontaktu s očima.
Dávkování: Jedna pumpička na 2 kg živé hmotnosti zvířete, dvojnásobek dávky pro zvířata s dlouhou a/ nebo hustou srstí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.