Dr.Browns Kojenecká láhev Anti-colic plastová 250 ml 1 ks

Péče o dítě

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Lehká plastová kojenecká lahvička s patentovaným systémem vnitřní ventilace, který umožňuje krmení dítěte bez zavzdušnění. Neobsahuje BPA. Balení obsahuje jednu lahvičku 250 ml.

Dopřejte miminku mléko bez bublin

Spousta dětí si v prvních týdnech života prochází nepříjemnou zkušeností, která souvisí s krmením. Bolení bříška, říhání, ublinkávání se často dostavuje, pokud miminko spolu s mlékem spolyká příliš vzduchu. Kojenecká láhev Anti-colic redukuje výskyt kojenecké koliky. Je vybavena ventilovým systémem, který brání zavzdušnění tekutiny. V láhvi nevzniká podtlak, savička se neslepuje a mléko může plynule proudit.

Hlavní vlastnosti:

  • klinicky testováno na redukci koliky
  • ventilový systém chrání před zavzdušněním tekutiny
  • při krmení mléko plynule proudí
  • vhodné pro kojence od narození
  • neobsahuje BPA

Použití

Před prvním použitím vyvařte silikonovou savičku 5 minut ve vroucí vodě. Láhev nejlépe funguje s ventilem, ale je skvělé mít na výběr, pokud zjistíte, že již ventil není potřeba. Nemusíte zkoušet novou láhev, prostě jen ventil odstraňte. Bez ventilu odchází vzduch přes spodek dudlíku.

Upozornění

Nenechávejte dítě s krmením o samotě. Nepoužívejte savičku, pokud vykazuje známky poškození nebo opotřebení.

O značce

Značka Dr.Brown´s investuje čas do výzkumu a vývoje nových produktů, které jsou zaměřeny na účelnost pro děti i jejich rodiče. Kvalitní pomůcky pro krmení kojenců a malých dětí zahrnují typické benefity související se zdravím dítěte. Cílem každodenního úsilí je přinášet stále takové výrobky, díky kterým Dr.Brown´s patří mezi nejoblíbenější značky mezi maminkami a tatínky.