Kosmetika

Dr.Hauschka Nimbový olej na nehty v tužce 3 ml

Dr.Hauschka Nimbový olej na nehty v tužce pomáhá posílit měkké, třepivé a lámavé nehty. Pěstí a zjemňuje zrohovatělou pokožku nehtového lůžka.

305
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dr.Hauschka Nimbový olej na nehty v tužce 3 ml

50050094

Úvod

Praktický tužkový aplikátor s výměnnými hroty umožní přesné dávkování a speciální tvar víčka je vhodný pro úpravu nehtové kůžičky. Dr.Hauschka Nimbový olej na nehty v tužce pomáhá posílit měkké, třepivé a lámavé nehty. Pěstí a zjemňuje zrohovatělou pokožku nehtového lůžka na rukou i na nohou. Díky své velikosti se skvěle hodí do každé kabelky, takže jej můžete mít neustále u sebe.

Výsledek:

  • pro snadnou a precizní úpravu nehtové kůžičky
  • pěstí a zjemňuje jemnou pokožku v okolí nehtů
  • posiluje a chrání měkké a lámavé nehty

Složení

Obsahuje výtažky z nimby, heřmánku a úročníku.


Použití

Používejte ráno a večer. Aplikujte na nehty a nehtové lůžko.


O značce

Značka Dr.Hauschka byla založena v roce 1967 Rudolfem Hauschkou, který při vývoji kosmetických přípravků zúročil své poznatky z homeopatie. Výrobky Dr.Hauschka obsahují především pečlivě vybrané výtažky z bylin pěstovaných v takzvaných biodynamických zahradách. Značka Dr.Hauschka zaručeně zaujme všechny, kteří mají blízko k antroposofické medicíně, upřednostňují kvalitní přírodní kosmetiku za příznivé ceny a chtějí osobně vyzkoušet účinky produktů biodynamického zemědělství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.