Dr.Hauschka

  (89)

Přírodní kosmetika Dr.Hauschka intenzivně pomáhá zlepšit stav pleti. Díky pravidelnému používání dochází k posílení přirozených procesů v pokožce, která je pak odolnější před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka se pyšní certifikáty BDIH a NaTrue, které garantují přírodní složení a kvalitu produktů.

Seřadit podle

Jak to všechno začalo aneb trocha z historie značky

Historie značky Dr. Hauschka se začala psát v roce 1935. Tehdy jí vdechl život Dr. Rudolf Hauschka. Nejprve se začaly vyrábět přípravky na homeopatické bázi pod značkou WALA Arzneimittel. V roce 1967 přibyla značka přírodní kosmetiky Dr.Hauschka, která dnes čítá zhruba 120 přípravků.

Přírodní ingredience přípravků Dr. Hauschka 

Vysoká kvalita a oblíbenost přírodní biokosmetiky Dr. Hauschka spočívá v použití jakostních bylin, které se pěstují biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách v nedalekém hospodářství Sonnenhof. Další rostliny se sbírají ručně a opatrně se zpracovávají. Samozřejmostí je původ z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Jedinečná filozofie značky Dr. Hauschka

Lidská pokožka je denně vystavena škodlivým vlivům, jako je například sluneční záření nebo znečištěné životní prostředím které ji mohou oslabit. A co si budeme povídat, nezdravý životní styl na kráse také nepřidá. Suchá pleť s nedostatkem hydratace, nebo naopak nadměrná produkce kožního mazu a předčasné stárnutí pokožky mohou být následkem. Dr.Hauschka považuje takové stavy pokožky jako přechodný projev, a proto nerozlišuje různé typy pleti, jako je např. suchá, mastná, nebo citlivá pokožka. Spíše jde o jednostranné zaměření pleti, které je však třeba vnímat ve vztahu k celému organismu. Cílem kosmetiky Dr.Hauschka je normalizace určitých stavů pleti tak, že stimuluje vlastní síly organismu, které směřují k rovnováze a regeneraci.