Doplněk stravy

Dr. Max Algae Oil 60 kapslí

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Algae Oil je doplněk stravy s obsahem oleje z mikrořas Schizochytrium sp., který je bohatým zdrojem omega-3 mastné kyseliny DHA a vitaminu E.
199

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Algae Oil 60 kapslí

50137255

Úvod

Pro správnou funkci mozku a dobrý zrak. Přípravek Dr. Max Algae Oil obsahuje olej z mikrořas Schizochytrium sp., který je alternativním zdrojem omega-3 mastné kyseliny DHA (dokosahexaenová kyselina) a vitamin E. Omega 3 nenasycené mastné kyseliny mají příznivý vliv na naše zdraví. Naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. 100% vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • vhodné pro vegany a vegetariány

Dávkování

Děti od 3 let a dospělí užívají 1 kapsli denně, těhotné a kojící ženy užívají 2 kapsle denně po jídle.


Složení

Olej z mikrořas Schizochytrium sp. 500 mg – z toho DHA 200 mg, vitamin E 5 mg (41,6 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Olej z mikrořas Schizochytrium sp. (obsahuje 40 % DHA), kapsle [zahušťovadlo (glycerol), modifikovaný škrob, stabilizátor (karagenan), čištěná voda], DL-α-tokoferyl-acetát.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.