Dr. Max Caffeine Hydrogel Eye Patches 8 ks

Kosmetika

Značka: DR. MAX
Dr.Max Caffeine Hydrogel Eye Patches jsou jednorázové hydrogelové náplasti pod oči s kofeinem, kyselinou hyaluronovou, kolagenem a extrakty z ginkgo biloby a kaštanu koňského.
99

O produktu: Dr. Max Caffeine Hydrogel Eye Patches 8 ks

50142899

Dr.Max Caffeine Hydrogel Eye Patches jsou hydrogelové náplasti pod oči, které projasňují oční okolí, hydratují a regenerují pokožku kolem očí. Kofein, extrakty z listů ginkga a kaštanu koňského zmírňují tmavé kruhy pod očima. Kyselina hyaluronová a kolagen navíc pokožku hydratují, zlepšují její elasticitu a tím pomáhají vyhlazovat jemné vrásky. Vaše pleť v okolí očí bude po použití náplasti okamžitě hydratovaná, vypnutá a chráněná.

Výsledek:

  • rozjasňují oční okolí
  • zvlhčují a zlepšují pružnost pokožky
  • zmírňují tmavé kruhy pod očima

Použití

Obličej důkladně očistěte a osušte. Hydrogelovou náplast vyjměte z obalu a ochrannou fólii odstraňte, aniž byste se dotkli gelu. Náplast přiložte pod oči a nechte působit 15 až 25 minut. Následně šetrně odstraňte a oblast jemně prsty promasírujte. Pro lepší výsledek produkt vložte do chladničky 10-15 minut před aplikací. Používejte 1-2x týdně nebo podle potřeby.

Upozornění

Náplast je určena pro jednorázové použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let. Jen pro vnější použití. Nepoužívejte na podrážděnou, zanícenou nebo citlivou pokožku a v případě alergie na některou ze složek přípravku. Vyvarujte se přímému kontaktu s očima. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte čistou vodou. Náplasti uchovávejte v původním obalu a ihned po otevření použijte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.