Dr.Max Contact Lens Solution roztok na kontaktní čočky 100 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max Contact Lens Solution je hydratační roztok na kontaktní čočky s hyaluronátem sodným. Čistí, dezinfikuje, zvlhčuje a odstraňuje bílkoviny ze všech typů měkkých kontaktních čoček.
Skladem na e-shopu
119

O produktu

50125361

Víceúčelový hydratační roztok s obsahem hyaluronátu sodného a HPMC vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček (včetně silikonových hydrogelových a barevných kontaktních čoček). Roztok je ideální na dezinfekci, čištění, uchovávání a hydrataci kontaktních čoček. Rozpouští bílkoviny, odstraňuje nahromaděnou vrstvu nečistot a usazenin, likviduje škodlivé mikroorganismy na čočce. Zanechává kontaktní čočky čisté a vlhké a zajišťuje jejich pohodlné nošení.

Hlavní výhody:

  • výborně čistí
  • účinně dezinfikuje
  • zajišťuje pohodlí při nošení čoček
  • obsahuje silně zvlhčující látky
  • pro všechny typy měkkých kontaktních čoček

Složení

PHMB (0.00018 %), Poloxamer, Edetate disodium, HPMC, Propylene glycol, Sodium chloride, Boric acid, Potassium chloride, Disodium hydrogen phosphate, Sodium hyaluronate, Tromethamine.

Použití

Důkladně si umyjte ruce. Do pouzdra na čočky přidejte dostatečné množství víceúčelového roztoku tak, aby byly po vložení čočky zcela ponořeny do kapaliny. Vyjměte jednu kontaktní čočku, vložte ji do dlaně, přidejte několik kapek víceúčelového roztoku a ukazováčkem opatrně rovně setřete. Kontaktní čočku opláchněte dostatečným množstvím víceúčelového roztoku, abyste zcela odstranili zbytky. Opakujte tento postup s druhou kontaktní čočkou. Vložte čočky zpět do pouzdra, do příslušných držáků a nechte ponořené minimálně 6 hodin, ideálně celou noc. V případě potřeby je možné kontaktní čočky propláchnout ve víceúčelovém roztoku před jejich vložením do očí.

Upozornění

Nepoužívejte tento produkt, pokud jste alergičtí na některou z obsažených složek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte návod k použití.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.