Čaje a čajové směsi

Dr. Max Fenykl BIO bylinný čaj 20 sáčků

Značka: DR. MAX
5.0

Dr. Max Fenykl BIO je bylinný čaj s obsahem plodu BIO fenyklu obecného. Fenykl příznivě ovlivňuje chuť k jídlu, trávení a dýchací cesty. V nálevových sáčcích.

55

Cena za 100 g: 84,62 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. 250 Kč

O produktu: Dr. Max Fenykl BIO bylinný čaj 20 sáčků

50129359

Úvod

Dr. Max Fenykl BIO je bylinný čaj s BIO fenyklem v nálevových sáčcích. Fenykl má příjemné chuťové a aromatické vlastnosti. Prémiová kvalita a chuť bylin je dána díky certifikovanému ekologickému zemědělství.

Hlavní vlastnosti fenyklu:

  • příznivě ovlivňuje trávení, pomáhá při nadýmání a plynatosti
  • podporuje chuť k jídlu
  • podporuje funkce dýchacího systému, pozitivně ovlivňuje sekreci hlenu
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • je vhodný v období kojení

Složení

BIO Fenykl obecný (Foeniculum vulgare), plod.


Použití

1 nálevový sáček zalijte ¼ l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu a podávejte čaj přiměřeně teplý po lžičkách nebo v dětské lahvi. Před konzumací zkontrolujte teplotu nápoje. Podávejte čerstvý, ihned po přípravě. Dětem od ukončeného 1. týdne do 6. měsíce podávejte po lžičkách max. ½ šálku denně. Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku pijí ½ šálku denně. Děti od 1 roku do 4 let pijí 1 šálek denně. Děti od 4 let a dospělí pijí 2–3 šálky denně.


Upozornění

Uchovávejte na suchém a tmavém místě od 5 °C do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepodávejte při přecitlivělosti na fenykl. Působení byliny konzultujte s lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Podávání čaje dětem mladším 4 let konzultujte s pediatrem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.