Čaje a čajové směsi

Dr. Max Heřmánek BIO bylinný čaj 20 sáčků

Značka: DR. MAX
5.0

Dr. Max Heřmánek BIO je bylinný čaj s obsahem květu BIO heřmánku pravého. Heřmánek příznivě ovlivňuje trávení a dýchací cesty. V nálevových sáčcích.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z dubnového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
55

Cena za 100 g: 84,62 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Max Heřmánek BIO bylinný čaj 20 sáčků

50129358

Úvod

Dr. Max Heřmánek BIO je bylinný čaj s BIO heřmánkem v nálevových sáčcích. Prémiová kvalita a chuť bylin je dána díky certifikovanému ekologickému zemědělství.

Hlavní vlastnosti heřmánku:

  • příznivě ovlivňuje trávení
  • podporuje funkce dýchacího systému
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • příznivě působí na duševní zdraví a relaxaci
  • podporuje klidný spánek

Složení

BIO Heřmánek pravý (Matricaria recutita), květ.


Použití

1 nálevový sáček zalijte ¼ l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu a podávejte čaj přiměřeně teplý po lžičkách nebo v dětské lahvi. Před konzumací zkontrolujte teplotu nápoje. Podávejte čerstvý, ihned po přípravě. Dětem od ukončeného 1. týdne do 6. měsíce podávejte po lžičkách max. ½ šálku denně. Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku pijí ½ šálku denně. Děti od 1 roku do 4 let pijí 1 šálek denně. Děti od 4 let a dospělí pijí 2–3 šálky denně.


Upozornění

Uchovávejte na suchém a tmavém místě od 5 °C do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepodávejte při přecitlivělosti na heřmánek. Působení byliny konzultujte s lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Podávání čaje dětem mladším 4 let konzultujte s pediatrem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.