Doplněk stravy

Dr. Max Jablečný ocet 120 kapslí

Značka: DR. MAX

Dr. Max Jablečný ocet 200 mg je doplněk stravy s obsahem prášku z jablečného octa doplněného chromem. Chrom příznivě ovlivňuje metabolismus makroživin a hladinu glukózy v krvi.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z červnového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
219

Cena za 100 kusů: 182,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dr. Max Jablečný ocet 120 kapslí

50135728

Úvod

Dr. Max Jablečný ocet 200 mg obsahuje jablečný ocet obohacený chromem. Chróm je stopový prvek nezbytný pro mnoho biologických funkcí, účastní se celé řady metabolických procesů v lidském těle. Chróm přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a pomáhá udržovat zdravou hladinu glukózy v krvi. Za blahodárné účinky jablečného octa je zodpovědná kyselina octová. 


Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.


Složení

Jablečný ocet 200 mg, chrom 40 µg (100 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Sójový olej, kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda, oxidy a hydroxidy železa), prášek z jablečného octa, kukuřičný škrob, leštící látka (včelí vosk), emulgátor (sójový lecitin), pikolinát chromitý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.