Dr.Max Omega 3 Premium 90+30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Omega 3 Premium obsahuje rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Denní příjem alespoň 250 mg EPA a DHA je důležitý pro udržení správné funkce srdce.
Skladem na e-shopu
349 ušetříte 100 Kč

Původní cena 449 Kč sleva 22%

Cena za 100 kusů: 291 Kč

O produktu

50132343

Přípravek Omega 3 Premium je doplněk stravy s rybím olejem. Kapsle Omega 3 Premium obsahují rybí olej s obsahem nejpotřebnějších omega-3 mastných kyselin EPA (kyseliny eikosapentaenové) a DHA (kyseliny dokosahexaenové). Při denním příjmu alespoň 250 mg (1 kapsle) přispívají EPA a DHA k udržení normální činnosti srdce. DHA při denním příjmu 250 mg (2 kapsle) přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku. Menší velikost kapslí usnadňuje polykání. Nyní v dárkovém balení s 30 kapslemi navíc.

Jaký je přínos jednotlivých složek přípravku OMEGA 3 PREMIUM?

 • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). Jejich suplementace je vhodná například pro muže 50+ nebo pro ženy v menopauze a po ní.
 • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). Podpora správné funkce mozku je důležitá v psychicky náročných obdobích – např. ve zkouškovém období. Přípravek Omega 3 Premium lze obecně doporučit pro zachování duševní výkonosti, pro kvalitní spánek, při výkyvech nálad apod.
 • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem (příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaenové (EPA)). Přípravek Omega 3 Premium mohou užívat ženy při plánování těhotenství, v těhotenství a při kojení pro podporu správného vývoje zraku a nervové soustavy u dítěte.

 

Pro koho je přípravek OMEGA 3 PREMIUM vhodný?

 • pro dospělé
 • pro děti od 3 let
 • pro ženy, které se chystají otěhotnět
 • pro těhotné ženy
 • pro kojící ženy
 • pro sportovce, studenty, seniory
 • pro osoby, které nemohou nebo nesmějí jíst ryby (nesnášenlivost, alergie).

Dávkování

Užívejte 1–2 kapsle přípravku Omega 3 Premium denně. Vyšší dávkování konzultujte s lékárníkem nebo lékařem. Kapsle je doporučeno užívat po jídle.

Složení

Rybí olej 500 mg – z toho EPA 225 mg a DHA 170 mg v jedné kapsli.

Rybí olej, želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.