Doplněk stravy

Dr. Max Omega 3 Premium 90 kapslí

Značka: DR. MAX

Rybí olej s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin EPA (225 mg) a DHA (170 mg).  Denní příjem alespoň 250 mg EPA a DHA je důležitý pro udržení správné funkce srdce.

349

Cena za 1 kus: 3,88 Kč

O produktu: Dr. Max Omega 3 Premium 90 kapslí

50064650

Úvod

Přípravek Omega 3 Premium je doplněk stravy s rybím olejem. Kapsle Omega 3 Premium obsahují rybí olej s obsahem nejpotřebnějších omega-3 mastných kyselin EPA (kyseliny eikosapentaenové) a DHA (kyseliny dokosahexaenové). Při denním příjmu alespoň 250 mg (1 kapsle) přispívají EPA a DHA k udržení normální činnosti srdce. DHA při denním příjmu 250 mg (2 kapsle) přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku. Menší velikost kapslí usnadňuje polykání.

Jaký je přínos jednotlivých složek přípravku OMEGA 3 PREMIUM?

 • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce1, jejich suplementace je vhodná například pro muže 50+ nebo pro ženy v menopauze a po ní.
 • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku.2 Podpora správné funkce mozku je důležitá v psychicky náročných obdobích – např. ve zkouškovém období. Přípravek Omega 3 Premium lze obecně doporučit pro zachování duševní výkonosti, pro kvalitní spánek, při výkyvech nálad apod.
 • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku.2
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.3 Přípravek Omega 3 Premium mohou užívat ženy při plánování těhotenství, v těhotenství a při kojení pro podporu správného vývoje zraku a nervové soustavy u dítěte.
 1. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně

 2. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

 3. příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaenové (EPA).

Pro koho je přípravek OMEGA 3 PREMIUM vhodný?

 • pro dospělé
 • pro děti od 3 let
 • pro ženy, které se chystají otěhotnět
 • pro těhotné ženy
 • pro kojící ženy
 • pro sportovce, studenty, seniory
 • pro osoby, které nemají dostatek ryb ve svém jídelníčku

Dávkování

Užívají se 1–2 kapsle přípravku Omega 3 Premium denně. Vyšší dávkování konzultujte s lékárníkem nebo lékařem. Kapsle je doporučeno užívat po jídle.


Složení

Rybí olej, želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda.


Upozornění

Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Výrobce: Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.