Dr. Max Pyridoxin 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR. MAX
Přípravek Dr.Max Pyridoxin obsahuje vitamin B6 (pyridoxin), který příznivě ovlivňuje nervový systém a je důležitý pro tvorbu červených krvinek. Určeno pro dospělé.
59

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50127971

Přípravek Dr.Max Pyridoxin obsahuje vitamin B6 (pyridoxin), který se řadí mezi ve vodě rozpustné vitaminy skupiny B. Má příznivý účinek na činnost nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti. Pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a podporuje normální fungování imunitního systému. Je důležitý pro správnou tvorbu červených krvinek.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Složení

Vitamin B6 20 mg (1428,5 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Maltodextrin, pyridoxin-hydrochlorid, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.