Doplněk stravy

Dr. Max Selen 100 tablet

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Selen je doplněk stravy s obsahem stopového prvku selenu, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a příznivě ovlivňuje činnost štítné žlázy.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
159

Cena za 100 kusů: 159 Kč

O produktu: Dr. Max Selen 100 tablet

50140823

Úvod

Zdravá imunita, krásné vlasy a pevné nehty. Selen je stopový prvek nepostradatelný pro lidský organismus. Má vliv na funkci řady enzymů a pomáhá v boji proti volným radikálům. Patří mezi esenciální živiny, které si naše tělo neumí samo vyrobit a musíme ho tak přijímat v potravě. Přípravek Dr. Max Selen obsahuje 100 µg selenu v jedné tabletě. Je vhodný pro děti od 7 let a dospělé.

Hlavní účinky selenu:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • pomáhá udržet normální stav vlasů a nehtů
  • chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály
  • přispívá k normální spermatogenezi
  • podporuje správnou činnost štítné žlázy

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 tablety denně. Dětem od 7 let podávejte 1 tabletu denně.


Složení

Selen 100 µg (181,8 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Stabilizátor (uhličitany vápenaté), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulosa), kvasnice obohacené selenem, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), protispékavá látka (oxid křemičitý), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), emulgátor (sodná sůl karboxymethylcelulosy).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 7 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.