Doplněk stravy

Dr. Max Vitamin D Baby 10 ml

Značka: DR. MAX
  • Přípravek Dr. Max Vitamin D Baby obsahuje vitamin D, který napomáhá zdravé imunitě Vašich dětí a příznivě ovlivňuje růst a vývoj kostí a zubů. Pro děti od 14 dní věku i dospělé.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
199

Cena za 100 ml: 1 990 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Vitamin D Baby 10 ml

50126237

Úvod

Vitamin D pro zdravou imunitu Vašich dětí. Přípravek Vitamin D Baby ve formě kapek mohou užívat kojenci od 14 dní věku, děti i dospělí. Vitamin D je důležitý nejen pro správný růst a vývin kostí u dětí, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou.

Hlavní vlastnosti vitaminu D:

  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Dětem od 14 dní věku do 3 let podávejte 2 kapky denně. Děti od 3 let a dospělí užívají 2-4 kapky denně. Kapky mohou být podávány na lžičce nebo je lze smíchat s mlékem či jiným pokrmem. Před použitím protřepat.


Složení

Vitamin D (200 IU) 5 μg (100 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapce.

Kokosový MCT olej (estery polyglycerolu s mastnými kyselinami), cholekalciferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 14 dní věku. Vzniklý sediment není na závadu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.