Dr.Max Wart Pen 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max Wart Pen je přípravek na ošetření bradavic a veruk v oblasti chodidel, rukou, trupu, paží a nohou u dospělých a dětí od 4 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
299

O produktu

50130697

Dr.Max Wart Pen ve formě pera jednoduše a bezpečně odstraňuje bradavice a veruky v oblasti chodidel, rukou, trupu, paží a nohou. Po lokální aplikaci proniká okamžitě přípravek do bradavice. Obsažená keratolytická sloučenina narušuje a lokálně vysušuje tkáň, čímž odstraňuje bradavice. Určeno pro dospělé a děti od 4 let. Bradavice a veruky jsou nejběžnější typy kožní infekce vyvolané lidským papilomavirem. Jsou velmi lehce přenosné a často vznikají při oslabení imunitního systému organismu. Šíří se kontaktem viru s kůží.


Složení

Formic acid (85%), Dimethyl isosorbide, Aqua, Caprylic acid, Origanum vulgare leaf extract.

Použití

Jemně masírujte bradavici hrotem ošetřovacího pera po dobu maximálně 20 sekund. Roztok okamžitě proniká do bradavice. Ošetřete opatrně celou plochu bradavice, a přitom dbejte na to, abyste se perem nedotkli zdravé okolní kůže. Ošetření provádějte 3x týdně (každý druhý den a po 3 aplikacích vždy udělejte 2denní přestávku) po dobu až 6 týdnů. Nepřekračujte doporučený počet aplikací. Pro dosažení lepšího výsledku doporučujeme před aplikací ponořit bradavici do vlažné vody na dobu nejméně 5 minut, aby došlo ke změkčení pokožky.

Upozornění

Není určeno pro děti do 4 let. Pouze k zevnímu použití. Obsahuje žíravinu s e silným zápachem. Nepoužívejte Dr.Max Wart Pen na genitální bradavice, na bradavice v oblasti obličeje, anebo v případě pochybností, zda se jedná o bradavici. Nepoužívejte na otevřené rány a podrážděnou pokožku. K použití pouze pro jednoho pacienta. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.