Dr. Müller Müllerovy pastilky s jitrocelem, mateřídouškou a vitaminem C 24 pastilek

Zdravotnické prostředky

Müllerovy pastilky s jitrocelem a mateřídouškou zklidňují škrábání či podráždění krku a hlasivek při chrapotu nebo suchém dráždivém kašli.
Skladem na e-shopu
99

O produktu

50136653

Úleva při chrapotu a dráždivém kašli. Müllerovy pastilky s jitrocelem a mateřídouškou jsou určené k mírnění nepříjemných místních příznaků, které provázejí nachlazení, infekce či záněty dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích. Těmito symptomy jsou chrapot, podráždění krku a hlasivek při suchém dráždivém kašli, bolest nebo škrábání v krku. Pastilky obsahují kombinaci bylinných extraktů s jitrocelem, mateřídouškou a mají příjemnou medovou příchuť s mentolem. Jsou vhodné pro dospělé a děti od 4 let.

Jak Müllerovy pastilky působí?

Velmi sladká chuť pastilek reflexivně zvyšuje tvorbu slin v dutině ústní a hlenu v dýchacích cestách. Na povrchu sliznic tak vzniká ochranná a zvlhčující vrstva, která pomáhá ulevit od nepříjemných příznaků spojených s nachlazením, či infekcemi dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích.

Hlavní vlastnosti

  • ulevuje při bolesti či škrábání v krku
  • zklidňuje podráždění hlasivek při chrapotu
  • zklidňuje podráždění krku při suchém dráždivém kašli

Dávkování

Pastilku nechte zvolna rozplynout v ústech, nepolykejte, nekousejte. Opakujte každé 2-3 hodiny. Dospělí a dospívající: až 6 pastilek denně. Děti od 4 let: Až 3 pastilky denně.

Složení

Sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt listu jitrocele kopinatého [glukózový sirup, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata L.), čištěná voda], extrakt natě mateřídoušky úzkolisté [čištěná voda, glukózový sirup, mateřídouška úzkolistá (Thymus serpyllum L.)], esenciální olej tymiánu, včelí med, výtažek směsi bylin (čištěná voda, směs bylin, včelí med), vitamin C (kyselina L-askorbová), menthol.

Upozornění

Obsahuje sladidlo. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 4 let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.