Doplněk stravy

Dr. Natural Omega 3 Rybí olej 1000 mg 150 kapslí

Kapsle Dr. Natural Omega 3 obsahují kvalitní rybí olej s obsahem 330 mg EPA a 220 mg DHA v jedné kapsli. Jsou vhodné pro dospělé, děti, těhotné i kojící ženy.

349

Cena za 1 kus: 2,33 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Dr. Natural Omega 3 Rybí olej 1000 mg 150 kapslí

50139342

Úvod

Doplněk stravy Dr. Natural Omega 3 obsahuje rybí olej, který je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina). Omega 3 nenasycené mastné kyseliny si naše tělo neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku*.

Hlavní vlastnosti:

  • 330 mg EPA a 220 mg DHA v jedné kapsli
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku*

Dávkování

Děti 1 kapsle denně, dospělí 2–3 kapsle denně. Dostatečně zapít tekutinou.


Složení

Účinné látky: rybí olej (obsah v 1 kapsli: 1 000 mg) - z toho EPA (330 mg), z toho DHA (220 mg). Složení obsahu kapsle: rybí olej, D-alfa-tokoferol. Složení obalu kapsle: vepřová želatina, glycerin, čištěná voda.

*příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně


Upozornění

Doplněk stravy. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro diabetiky. Ukládat mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.