Dr. Popov Ashwagandha bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Bylinné kapky s obsahem extraktu z kořene ashwagandhy (indický ženšen), která přispívá k duševní pohodě, psychickému zdraví a kvalitnímu spánku.
Skladem na e-shopu
169

Cena za 100 ml: 338 Kč

O produktu

50117703

Bylinné kapky s obsahem kořene vitánie pro dobrý spánek, duševní zdraví a zmírnění stresu. Ashwagandha (vitánie snodárná) je rostlina pocházející z Indie. Pro své komplexní účinky je často přirovnávaná k ženšenu. Obsahuje celou řadu přírodních aktivních látek (alkaloidy, fytosteroly). Ashwagandha působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu. Dodává energii, vitalitu a pozitivně působí na duševní zdraví. Přispívá ke zdravému spánku a relaxaci, příznivě ovlivňuje koncentraci.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Ashwagandha:

  • působí jako antioxidant
  • podporuje energii, vitalitu a výdrž
  • napomáhá udržet duševní zdraví
  • podporuje normální funkce reprodukčního systému, dýchacího systému a kardiovaskulárního systému
  • podporuje normální stav pokožky 

Dávkování

Užívejte 3x denně 15–30 kapek dle tělesné hmotnosti. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Referenční hodnota příjmu (45–90 kapek) obsahuje extrakt z 130,5 – 261 mg ashwagandhy.

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), ashwagandha kořen.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.