Dr. Popov Kotvičník zemní bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Dr.Popov Kapky bylinné Kotvičník zemní jsou originální bylinné kapky. Kotvičník podporuje normální činnost pohlavních orgánů a hormonální aktivitu.
Skladem na e-shopu
119

Cena za 100 ml: 238 Kč

O produktu

50105904

Dr.Popov Kapky bylinné Kotvičník zemní je doplněk stravy ve formě bylinných kapek, který obsahuje extrakt z kotvičníku. Je zvlášť vhodný pro muže, jelikož podporuje zdravou činnost pohlavních orgánů a přispívá ke správné hormonální aktivitě. Také podporuje celkovou vitalitu těla, dodává energii a posiluje přirozenou obranyschopnost.

Kotvičník zemní:

  • příznivě působí na hormonální aktivitu
  • přispívá k normální funkci močového systému
  • přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.


Dávkování

Užívejte 3x denně 15-25 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), kotvičník zemní. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg kotvičníku.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.