Dr. Popov Odvodnění bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Dr. Popov Originální bylinné kapky Odvodnění jsou potravinovým doplňkem s obsahem bylin, které napomáhají normální funkci močových cest a vylučování vody z organismu (pampeliška, tužebník, jalovec).
Skladem na e-shopu
125

Cena za 100 ml: 250 Kč

O produktu

50101382

Dr. Popov Originální bylinné kapky Odvodnění jsou doplňkem stravy s jedinečnou kombinací bylin, které napomáhají vylučování vody z organismu. K obvyklým projevům nadbytečného zadržování vody patří např. nateklé nohy, pocení nebo nepříjemný pocit nafouknutí. Omezit zadržování vody můžete pomocí zdravé stravy s omezením soli i cukru a doplněním draslíku. Usnadnit odvodnění ale mohou i bylinky.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Hlavní vlastnosti:

  • podporují normální funkce močové soustavy - pampeliška, tužebník, jalovec
  • napomáhají vylučování vody - pampeliška, tužebník, jalovec, ibišek
  • příznivě působí na normální funkci lymfatického systému - svízel
  • podporují normální činnost kardiovaskulárního systému - ibišek a gotu kola
  • antioxidační účinky - pampeliška, jalovec, svízel

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), pampeliška list, tužebník nať, svízel nať, vřes nať, jalovec nať, gotu kola list, růžový ibišek květ. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 77 mg z pýru, maté a zeleného čaje a 38 mg extraktu z garcinie.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.