Dr. Popov Psyllium Slim 120 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

185

Cena za 100 g: 178 Kč

O produktu

SLIM kapsle obsahují 100% přírodní rozpustnou vlákninu s rostlinnými extrakty (zelený čaj, garcinie, kopřiva, spirulina).  Spirulina a extrakt ze zeleného čaje přispívají k lepší kontrole tělesné hmotnosti, extrakt z garcinie omezuje pocit hladu,  a společně tak napomáhají při hubnutí.

Psyllium (Jitrocel indický – Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii. Rozpustná vláknina ve formě bezbarvého slizu po zvlhnutí bobtná. Získává se z osemení jitrocele indického, které se ze suchých semen sdírá a mele na prášek. Má schopnost absorbovat vodu v gastrointestinálním traktu a mnohonásobně zvětšit svůj objem. Tím se zvýší objem stolice a podpoří peristaltika střev.

  • psyllium přispívá k normální funkci trávicího traktu a střev
  • extrakt z kopřivy přispívá k očistě organismu a vylučování vody z těla
  • spirulina a extrakt ze zeleného čaje přispívají k lepší kontrole tělesné hmotnosti
  • extrakt z garcinie omezuje pocit hladu

Dávkování:

Užívejte 2x denně 2 kapsle, důkladně zapijte minimálně 250 ml vody nebo jiné tekutiny – bylinným čajem, ovocnou šťávou a podobně. Maximální denní dávka jsou 4 kapsle.

Složení:

Psyllium 2400 mg, inulin 450 mg, extrakt ze zeleného čaje 60 mg, spirulina prášek 60 mg, extrakt z kopřivy 15 mg, extrakt z garcinie 15 mg ve 4 kapslích.

Psyllium (Plantago ovata) – vyčištěné obaly semene jitrocele indického, inulin, zelený čaj extrakt, spirulina prášek, kopřiva extrakt, garcinie extrakt, obal kapsle – jedlá želatina.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dodržujte vhodný pitný režim.