Durex Feel Thin Classic kondomy 12 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DUREX
Durex Feel Thin Classic jsou tenčí kondomy pro větší citlivost. Mají hladký povrch a jsou zvlhčené jemným silikonovým lubrikačním gelem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
199

O produktu

50125516

DUrability – Reliability – Excellence neboli odolnost, spolehlivost a dokonalost, to je značka DUREX již od roku 1929. Jednoduše, kondomy Durex Vám poskytnou kvalitu, kterou očekáváte. Durex Feel Thin Classic kondomy jsou tenčí pro větší citlivost, díky které si budete s Vaším partnerem blíž bez ztráty ochrany a bezpečí. Mají hladký povrch a jsou zvlhčené jemným silikonovým lubrikačním gelem pro příjemnější zážitek. Kvalita Durex: každý kondom je 100% elektronicky testován. U každé šarže se provádí dalších 5 testů kvality.

Hlavní vlastnosti:

  • hladké latexové kondomy
  • tenčí materiál pro větší citlivost
  • tvar Easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoárem
  • standardní velikost – šířka 56 mm
  • se silikonovým lubrikačním gelem
  • každý kondom je elektronicky testován

Upozornění

Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Kondom je pouze na jedno použití. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Kondomy jsou zdravotnickým prostředkem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.