Durex Intense Little Devil vibrační kroužek 1 ks

Ostatní

Značka: DUREX
Durex Intense Little Devil je speciálně navržený vibrační kroužek, který dělá sex ještě zábavnějším. Je speciálně vyvinutý pro intenzivnější stimulaci klitorisu.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

225
Dočasně nedostupné

O produktu

50132594

Durex Malý ďáblík je speciálně navržený vibrační kroužek, který dělá sex ještě zábavnějším. Je malý, diskrétní a tichý. Je vybaven vibračními výstupky pro stimulaci klitorisu, které ženě poskytují lepší prožitek při sexu. Kroužek dopomáhá k tvrdší a delší erekci muže a vibrační hlavice s “růžky” ženě poskytuje až 30 minut intenzivních vibrací. Díky elastickému materiálu kroužek padne téměř každému muži. Tento erekční kroužek je malý a diskrétní, lze jej snadno zabalit na cesty, uschovat v kabelce nebo v šuplíku v ložnici. Lze ho použít s kondomem pro bezpečnější sex a s lubrikačním gelem pro objevení další rozkoše. Baterie jsou součástí balení, ale nelze je vyměnit.

Hlavní vlastnosti:

  • vibrační kroužek pro potěšení obou partnerů
  • poskytuje až 30 minut intenzivních vibrací
  • lze použít s kondomem i bez něj

Použití

Krok 1: Pokud Play Little Devil používáte s kondomem, nasaďte nejdříve kondom. Potom vyjměnte vibrační kroužek z obalu.
Krok 2: Nasaďte vibrační kroužek na kořen penisu tak, aby hlavička Malého ďáblíka byla na vrchní straně hlavičkou směrem ke špičce penisu. Věnujte zvýšenou pozornost nasazení vibračního kroužku na kondom, aby nedošlo k poškození.
Krok 3: Pro zapnutí/vypnutí vibrací stihněte tlačítko. Příjemnou zábavu!

Upozornění

Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř balení. Varování: pamatujte si, že tato erotická hračka je určena pouze pro dospělé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Na rozdíl od některých jiných produktů Durex tento produkt není antikoncepčním prostředkem. Chceme, abyste se dobře bavili, ale nesdílejte kroužek Devil Ring s více partnery, protože je určen pouze pro jednorázové použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.