ECO by Naty

  (36)

ECO by Naty je ekologická značka dětských plen, která má více než 20letou tradici. Vznikla ve Švédsku a její zakladatelka Marlene, máma dvou dětí, chtěla přinést na trh biologicky odbouratelné plenky, které nebudou zatěžovat naši planetu.

Seřadit podle

Dětské plenky ECO by Naty

Rozložitelné a ekologicky šetrné plenky ECO by Naty představují praktickou a ohleduplnou pomůcku k přebalování. Navzdory jejich jednorázovému použití jsou vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Savé jádro tvoří celulóza a svrchní nepromokavý plášť nepromokavý materiál na kukuřičné bázi. ECO by Naty se snadno se rozkládají a představují zlatou střední cestu mezi konvenčními a látkovými plenami.

Výběr plenek ECO by Naty

Zvolte ekologické jednorázové plenky a plenkové kalhotky. Jsou velmi šetrné k jemné a citlivé dětské pokožce. Pohodlně se nosí a nechávají pokožku dýchat. Zabraňují diskomfortu, nikde netlačí a nesvazují. Jsou spolehlivé a udrží vaše děťátko v suchu. Plenky ECO by Naty nejsou běleny ani parfemovány a neobsahují chlór ani latex. K přebalování také neodmyslitelně patří čisticí ubrousky a zvláčňující výživné mléko na pokožku.

Jak vybrat dětské plenky

Výběr plenek ECO by Naty

Značka ECO by Naty nabízí 7 dostupných velikostí, které vyhovují dětem od narození až do batolecího věku. Novorozencům vyhovuje velikost číslo 1, která se váhově pohybuje v rozmezí 2-5 kg. Následuje velikost 2 pro děti mezi 3 až 6 kg. Midi plenky ve velikosti 3 budou sedět dětem od 4 do 9 kg. Pro batolata s hmotností mezi 7 až 18 kg použijte plenky ve velikosti 4. Tato velikost má i svoji větší variantu 4+, která sedí dětem mezi 9 až 20 kg. Velikost 5 vyberte pro děti mezi 11-25 kg. A největší vyráběná velikost 6 sedí dětem od 16 kg.

Související články k přebalování

 • Přebalování miminka krok za krokem

  Přebalování miminka není nic složitého, i když se to tak může novopečeným rodičům zpočátku zdát. Během několika dní pro vás bude výměna plenky úplnou hračkou. Jak postupovat krok za krokem a další potřebné informace o přebalování najdete v následujícím článku.
  Přebalování miminka krok za krokem
 • Plenky jako pomocník pro všechny malé děti

  Pro miminko je toho třeba spousta, avšak naprosto nepostradatelnou součástí vašich každodenních radostí s miminkem jsou dětské plenky. Jaké dětské pleny používat, aby byly pro vaše děťátko nejvhodnější? Podle čeho je vybrat? Na které důležité věci se zaměřit?
  Plenky jako pomocník pro všechny malé děti
 • Výsledky testování plenek a plenkových kalhotek BEBELO

  V Dr. Max BABY nám záleží na tom, aby produkty, které prodáváme, byly opravdu kvalitní a spolehlivé, proto jsme se o to více těšili na výsledky testování naší vlastní značky produktů pro miminka.
  Výsledky testování plenek a plenkových kalhotek BEBELO
 • Kdy se zbavit plenek?

  Čas přechodu na plenky se může u dětí lišit až o dva roky. Kdy už ale neschopnost zbavit se plenky může ukazovat na možný problém? Existuje vůbec běžné počůrávání a jak ho odlišit od chronického pomočování, to je téma nového článku na Dr. Max BABY.
  Kdy se zbavit plenek?