Ecozone Tyčinky na čištění odpadů 12 ks

Drogerie

Skladem na e-shopu

259

O produktu

Čistý odpad bez nepříjemných pachů. Ekologické tyčinky příjemně voní, a přitom uvolňují přírodní bakterie a enzymy. Ty rozkládají jakýkoliv biologický odpad, který projde výlevkou. Zabraňují vytváření usazenin a následnému ucpávání průtoku. Konec nepříjemného zápachu v kuchyni a v koupelně. Ecozone Tyčinky na čištění odpadů působí efektivně a bez chemikálií. Jedna tyčinka se postará o to, aby odpad voněl po celý měsíc.

Hlavní vlastnosti:

  • rozkládají odpad, který prochází výlevkou
  • brání ucpávání odpadu i nepříjemnému zápachu
  • dodávají příjemnou vůni
  • 99,5 % přírodních ingrediencí
  • vhodné i pro vegany

Složení

<5 % anionické surfaktanty, enzymy.

Použití

Vhoďte tyčinku do odpadu a nechte působit. Opakujte 1x měsíčně.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.